تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

رها سازی 13 قطعه کبک در دامان طبیعت دالاهو

  رها سازی 13 قطعه کبک در دامان طبیعت دالاهو

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت از محیط زیست استان کرمانشاه 13 قطعه کبک در دامان طبیعت دالاهو با حضور دکتر فتاحی معاون مدیرکل محیط زیست و دوستداران طبیعت رها سازی شد.

  رئیس اداره محیط زیست دالاهو در این خصوص افزود: به طور یقین نتایج طرح جامع آموزش محیط زیست در مناطقی که دارای شکارگاههای حساس و آسیب پذیر هستند نتیجه داد و برخی از این پرندگان رهاشده از این طریق تحویل اداره حفاظت محيط زيست شهرستان دالاهو داده شدند.

   

  علیپور همچنین از حمایت قاطع و قانونمند دستگاه قضایی و نیروی انتظامی شهرستان که نقش ارزنده ای را در حصول و رهاسازی این پرندگان داشته اند تشکر و قدردانی کرد.

   

  وی همچنین به پرهیز از شکار بی رویه و جلوگیری از تخریب محیط زیست بعنوان وظیفه دینی، قانونی و انسانی ما انسانها اشاره کرد.

   رئيس اداره حفاظت محيط زيست شهرستان دالاهو در پایان افزود: آئین رهاسازی پرندگان حامل 2 پیام است ، نخست اینکه باعث حفظ و توسعه ذخایر ژنتیکی و سرمایه های ملی شده و افزایش غنا و تنوع زیستی شهرستان را در پی خواهد داشت و پیام بعدی زنگ خطر و اعلام هشدار به آن دسته ازافراد متجاوزبه طبیعت است که نسبت به زنده گیری و نگهداری پرندگان وحشی در منازل و اماکن مسکونی اقدام می کنند که هرچه سریعتر این پرندگان را رهاسازی کنند، در غیر اینصورت با برخورد قاطع وجدی این اداره روبرو خواهند شد.


  این مطلب تا کنون 145 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دالاهو ,زیست ,طبیعت ,پرندگان ,محیط ,شهرستان ,محیط زیست ,طبیعت دالاهو ,دامان طبیعت ,زيست شهرستان ,حفاظت محيط ,دامان طبیعت دالاهو ,
  رها سازی 13 قطعه کبک در دامان طبیعت دالاهو

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 29 شهريور 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر